Harmonogram szczepień gov

Pobierz

organizacji transportu dla mieszkańców gminy do punktu szczepień - dotyczy osób niepełnosprawnych oraz osób, mających obiektywne trudności w dostępie do punktu szczepień.Jak podkreślił, "w interesie nas wszystkich jest to, żeby jak najszybciej osiągnąć odporność populacyjną".. Jak działają i czym się od siebie różnią?Nowy harmonogram szczepień przeciw covid-19 fot. Kancelaria Prezydenta RP.. Jeżeli jesteś w wieku 30-39 lat i zgłosiłeś/aś chęć zaszczepienia się w I kwartale tego roku, to miałeś 28 kwietnia wystawione e-skierowanie na szczepienie i mogłeś/aś się zarejestrować.Od poniedziałku 26 kwietnia przyspieszamy i każdego dnia będziemy rozpoczynali rejestrację dwóch roczników - podaje Kancelaria Premiera.. Szef KPRM: tygodniowo każdy punkt będzie mógł dostać 30 szczepionek - Na podstawie tego harmonogramu wystawiamy centralny kalendarz, w którym .Od 7 maja e-skierowania na szczepienie były wystawiane codziennie trzem kolejnym rocznikom.. Rejestrować na szczepienie można się na cztery sposoby: poprzez infolinię 989, SMS, internetową stronę pacjent.gov.pl lub w punkcie szczepień.Informacje na temat szczepień populacyjnych przeciw COVID-19 dostępne są na stronie internetowej gov.pl oraz pod numerami telefonów: całodobowa infolinia: 989 - bezpłatna infolinia (informacja i rejestracja na szczepienia) poniedziałek-piątek w godz.Nowy harmonogram Narodowego Programu Szczepień..

Nowy harmonogram szczepień p/COVID-19.

Zobacz także: Szczepionki przeciwko COVID-19.. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz .Chcemy, żeby osoby przewlekle chore, które są najbardziej narażone na ciężki przebieg choroby COVID-19 lub śmierć z jej powodu, były zaszczepione jak najszybciej.. Jeśli chcesz szybko i bezpiecznie zdobyć termin szczepienia, skorzystaj z formularza zgłoszeniowego!Narodowy Program Szczepień służy zaplanowaniu działań, które mają zagwarantować przeprowadzenie bezpiecznych i skutecznych szczepień wśród obywateli Polski.. Ponadto do szczepienia w domu kwalifikuje lekarz lub pielęgniarka z przychodni podstawowej opieki zdrowotnej wyłącznie pacjentów, którym stan zdrowia nie pozwala na samodzielne dotarcie do punktu szczepień.Harmonogram rejestracji i szczepień Szef KPRM przypominał, że w piątek 15 stycznia otwarta zostanie rejestracja na szczepienia dla osób powyżej 80. roku życia .. Coraz większa liczba osób zaszczepionych oraz odpowiedzialne zachowanie obywateli sprawia, że spada liczba chorych na COVID-19.. Poniżej wyjaśniamy, kto i kiedy będzie mógł zapisać się na szczepienie.. Do końca maja wolnych jest jeszcze około 2,3 mln terminów.. Dlatego nie zwlekaj i zaszczep się przeciw COVID-19.. Rząd przedstawi nowy harmonogram oraz zapowie zmiany dotyczące Narodowego Programu Szczepień - zapowiedział szef KPRM .- Przekroczyliśmy 9 mln szczepień wykonanych w Polsce i system cały czas przyśpiesza - zapewniał pełnomocnik rządu ds. Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19..

szczepień odbędzie się we wtorek 30 marca.

Wcześniej ci, którzy się zgłosili.. Kolejny etap zapisów na szczepienie przeciw COVID-19.. W tym miejscu możesz sprawdzić wszystkie obowiązkowe szczepienia, podane zgodnie z Programem Szczepień Ochronnych od daty urodzenia do dnia dzisiejszego.. Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny.. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl.. Przyspieszenie rozpoczęcia zapisów na szczepienia kolejnych roczników chętnych zapowiedział we wtorek szef KPRM Michał Dworczyk, pełnomocnik rządu ds. programu szczepień.Na dzień 24 lutego 2021 w Polsce zostało wykonanych 2 832 659 szczepień.. Aktualizacja: 31.03.2021, 11:55 Infografika KPRM.. 4 maja ruszy rejestracja osób w wieku 18-29 lat, które między styczniem a marcem zadeklarowały chęć przyjęcia szczepionki.Nowy harmonogram szczepień przeciw COVID-19.. Treści zaznaczone w serwisie jako będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są udostępniane na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska.Czerwcowy harmonogram luzowania obostrzeń: więcej osób na weselach i powrót do targów oraz konferencji..

Przyznał, że dostawy w kolejnych ...Harmonogram rejestracji szczepień.

Aby sprawdzić informacje dotyczące szczepionek zalecanych, prosimy o konsultację aktualnego Programu Szczepień Ochronnych na 2021 rok.Nowy harmonogram szczepień [24 kwietnia - 10 maja] Na początek minister Dworczyk potwierdził zmniejszenie dostawy szczepionek AstraZeneca do Polski.. Poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl i profil zaufany.. 28 kwietnia odbędzie się rejestracja osób w wieku 30-39 lat, które wypełniły formularz dostępny w I kwartale tego roku na gov.pl/szczepimysie.. Od 15 stycznia na szczepienie będą mogli zarejestrować się seniorzy powyżej 80. roku życia, od 22 stycznia - ci .Jak zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19.. Do .26 maja: szczepienie przeciw COVID-19 najlepszym prezentem dla Twojej mamy 25.05.2021 Loteria, rywalizacja gmin i szczepienia dla osób 70+ w domu - kolejne zachęty do szczepień przeciw COVID-19 w ramach Narodowego Programu SzczepieńPrzekroczyliśmy 9 mln szczepień w Polsce.. Od 9 maja, wszyscy będą mieli wystawione e-skierowanie, wszyscy będą mogli się rejestrować na kolejne, konkretne terminy szczepień - ogłosił dziś na konferencji prasowej minister Michał Dworczyk.Został również przedstawiony harmonogram uruchamiania rejestracji dla wszystkich roczników powyżej 18. roku życia.Program Szczepień Ochronnych w 2021 roku Szczegółowe informacje dotyczące Programu Szczepień Ochronnych w zakresie szczepień obowiązkowych i zalecanych można znaleźć TUTAJ ↓ Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie Programu Szczepień Ochronnych na rok 2021.Kalendarz szczepień wg daty..

- Podjęliśmy decyzję, aby w drugim kwartale przejść do szczepień populacyjnych - dodał.

Harmonogram rejestracji do 24 kwietnia: Kalendarz rejestracji w kwietniu 2021 fot. Ministerstwo Zdrowia .. Oto jak przedstawia się harmonogram zapisów na szczepienie w kwietniu i maju 2021:Od 26 IV na szczepienia przeciw Covid-19 będą mogły rejestrować się po 2 roczniki dziennie, a w dn. 7-9 maja po 3 najmłodsze roczniki uprawnione do szczepień - powiedział szef KPRM Michał .Harmonogram dostaw szczepionek do Polski gov.pl.. Michał Dworczyk przedstawił harmonogram otwierania rejestracji dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia, który przedstawia się tak:Każdy z wyjazdowych punktów szczepień samodzielnie ustala harmonogram swojej pracy i terminy wizyt w domach pacjentów.. Obejmuje nie tylko zakup odpowiedniej liczby szczepionek, ich dystrybucję, ale także monitoring przebiegu i efektywności szczepienia oraz bezpieczeństwo Polaków.Korzystanie z treści opublikowanych w servisie pacjent.gov.pl, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody właściciela serwisu.. Wybierz swoją datę urodzenia i odczytaj listę szczepień.Rozpoczynamy rejestrację na szczepienie przeciw COVID-19 dla osób w wieku od 65 do 69 lat, a także przewlekle chorych pacjentów.. System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują .Kalendarz szczepień na COVID-19 w Polsce przedstawił Michał Dworczyk.. Zgodnie z wytycznymi Wojewody Opolskiego od 18 stycznia 2021 r. uruchamia się INFOLINIĘ na terenie Gminy Lubsza dot..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.