Kosztorys leczenia ortodontycznego

Pobierz

Łączny koszt leczenia 4,500.00 zł.Co istotne, nakładki, plan leczenia i niezbędne wizyty kontrolne będą już w nim zawarte.. Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów.. Leczenie można opłacić w trzech częściach lub w niewielkich miesięcznych ratach.Leczenie Ekspresowe to koszt od 4500 zł, a terapia trwa tylko 1-4 miesiące.. Rozłożenie takiej kwoty na raty jest znacznie korzystniejsze niż jednorazowa płatność dla wielu pacjentów i często o wiele bezpieczniejsze, niż wzięcie tradycyjnego kredytu w banku.Cena standardowego leczenia obejmuje wstępną diagnostykę (a w tym wykonanie zdjęć Rtg i modeli trójwymiarowych), zaplanowanie leczenia, aparat, konsultacje podczas leczenia, a także materiały stosowane później, takie jak retainer.. Dowiedz się więcej na temat prostowania zębów.Leczenie ortodontyczne przynosi nam ogromne korzyści zarówno estetyczne jak i zdrowotne.. Z tego względu coraz więcej osób w różnym wieku jest zainteresowanych przeprowadzeniem leczenia ortodontycznego, które jednak wiąże .Higiena w czasie leczenia ortodontycznego Aparaty ortodontyczne, a szczególnie aparaty stałe utrudniają właściwe oczyszczenie zębów, gdyż elementy przyklejone do zębów powodują zwiększoną adhezję płytki nazębnej i utrudnione naturalne oczyszczanie zębów przez ślinę, powodując zwiększone narażenia na próchnicę ..

Szacunkowy kosztorys leczenia ortodontycznego.

Pozostała kwota rozłożona jest na raty płatne na wizytach aktywacyjnych.. Opłata za przedstawienie planu leczenia ortodontycznego jest zależna od lekarza, jednak zazwyczaj waha się ona w przedziale od 190 do 240 złotych.. Badanie ortodontyczne ma na celu ustalenie potrzeb pacjenta, postawienie rozpoznania i wstępne przedstawienie możliwości leczenia.. Szczegółowy cennik dostępny jest tutaj.- Ewentualne potrzebne dodatkowe zabiegi typu - usunięcie kamienia, usunięcie ubytków, estetyczne odbudowy zębów w czasie leczenia ortodontycznego, - Końcowy wpływ leczenia ortodontycznego na rysy twarzy pacjenta, - Kosztorys związany z leczeniem ortodontycznym,Naszym celem jest LECZENIE DO KOŃCA.. Leczenie Założenie aparatu stałego górnego i dolnego: system konwencjonalny koszt Instruktaż - bez opłaty Wizyty kontrolne - w okresie aktywnego leczenia w odstępach co 4 - 8Koszty leczenia ortodontycznego.. Leczenie Pełne to koszt do 15500 zł, a terapia trwa od 6 do 18 miesięcy.. Jak widać, koszty leczenia ortodontycznego są spore.Krok 1: Konsultacja ortodontyczna koszt: 150 zł.. Analiza zwarcia przy użyciu łuku twarzowego (artykulacja) 250zł.. Każdy pacjent otrzymuje od nas dokumenty świadomej zgody na rozpoczęcie leczenia, ortodontycznego oraz ma czas aby zapoznać się z tymi informacjami i podjąć decyzję o rozpoczęciu leczenia.Podane ceny obejmują kompleksowe leczenie wraz z retencją (aparat retencyjny po leczeniu)..

Omówienie planu leczenia.

Cena aparatu ortodontycznego zależy od jego rodzaju i materiału, z którego jest wykonany.Na tej wizycie przedstawiamy plan leczenia, rodzaj planowanych aparatów oraz kosztorys całego leczenia ortodontycznego wraz z leczeniem retencyjnym.. Przedstawiciele małoletniego pacjenta wskazali, że w wyniku nieprawidłowego założenia aparatu ortodontycznego, .W chwili zaakceptowania planu leczenia i decyzji o rozpoczęciu terapii płatne jest 50% całości leczenia.. W przypadku nakładek Invisalign koszt pełnego leczenia nawet najbardziej skomplikowanych wad zębowych i zgryzowych to 15 500 zł.. Dzięki komputerowemu planowaniu, zestaw nakładek przemieszcza zęby z .Leczenie periodontologiczne Leczenie ortodontyczne: Cennik zawiera standardowe procedury, informacji dotyczących kosztów niestandardowych procedur udzieli lekarz prowadzący.Rzeczywisty koszt leczenia ortodontycznego w gabinecie ortodontycznym zazwyczaj przekracza 10000zł.. Koszt i czas leczenia ortodontycznego zależy od rodzaju, stopnia zaawansowania wady, wieku, zastosowanych metod oraz planu leczenia..

Krótszy czas leczenia ortodontycznego systemem Invisalign.

Nigdy nie wiesz jaką kwotę przygotować w portfelu, kiedy wybierasz się na wizytę do ortodonty.Dla pacjentów wymagających bardziej rozległego leczenia stomatologicznego, koszty leczenia niejednokrotnie przekraczają kilka tysięcy złotych.. Badanie rozpoczyna się od wywiadu ukierunkowanego na ustalenie przyczyn zaburzeń zgryzu.W naszej Klinice jest możliwość zawarcia umowy , dzięki której nasi Pacjenci mają pewność, że nie zaskoczą ich dodatkowe koszty, a cena leczenia nie ulegnie zmianie.. Z tego powodu, wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów, lekarze proponują szereg rozwiązań ułatwiających finansowanie takiego leczenia.. Z reguły leczenie trwa od 9 miesięcy do maksymalnie 2 lat.. Dziś do ortodonty udają się również dorośli, którzy chcieliby poprawić wygląd swoich zębów.. Wiemy, że koszty leczenia stomatologicznego w Polsce są wysokie w stosunku do zarobków, dlatego wprowadziliśmy SMYLO Plan i SMYLO Family.. Pacjentka dowodziła, że doznała mechanicznego uszkodzenia ośmiu zębów podczas zabiegu usunięcia retainera, który został założony po ściągnięciu .Szczegółowy kosztorys przedstawiany jest już na pierwszej wizycie konsultacyjnej.. Wierzymy, że możliwość płatności częściowych bez dodatkowych kosztów oraz system zniżek rodzinnych, pozwoli większej ilości osób na WYLECZENIE ZĘBÓW.Leczenie wad zgryzu jest istotne nie tylko ze względów estetycznych - nieprawidłowo ustawione zęby mogą bowiem z biegiem czasu nabierać tendencji m.in. do wypadania, wady zgryzu mogą mieć także niekorzystny wpływ na funkcjonowanie aparatu żucia..

Długość leczenia uzależniona jest rodzajem wady i jej poziomem.

Modele diagnostyczne.. Jednak decydując się na leczenie ortodontyczne, musimy się liczyć z kosztami.. 150zł.. W przypadku leczenia stałym aparatem ortodontycznym górna granica kosztów nie jest znana.Przedstawienie planu leczenia i kosztorysu Na następnej wizycie Pacjentowi zostaje przedstawiony plan leczenia ortodontycznego, prognozowany czas trwania leczenia oraz jego wstępny kosztorys.. W tabeli .. (konsultacja, modele diagnostyczne, plan leczenia) + Zdjęcia (pantomogram, cefalometria) 600 zł + .Szacunkowy kosztorys leczenia ortodontycznego W tabeli poniżej prezentujemy szacunkowe koszty typowego leczenia ortodontycznego przez okres 2 lat i przy zastosowaniu różnych stałych aparatów ortodontycznych.Moduł Stomatologiczny umożliwia wprowadzanie i przechowywanie informacji o leczeniu pacjenta w najbardziej naturalnej formie - diagramu zębowego.Leczenie zęba - 150 zł; Usunięcie kamienia + piaskowanie - 150 zł; Zdjęcie rtg, cefalometria + CD - 150 zł; Usunięcie dwóch ósemek górnych - 500 zł; Usunięcie dwóch górnych piątek - 400 zł; Usunięcie dwóch dolnych piątek - 400 zł; Podsumowanie: 1750 zł .. Po zaakceptowaniu planu leczenia przez Pacjenta, ortodonta wykonuje wyciski do modeli diagnostycznych uzębienia.O 12 330,72 zł - tytułem odszkodowania za dotychczas poniesione koszty leczenia, o 13 600 zł - tytułem odszkodowania na koszty przyszłego leczenia, 3 600 zł - tytułem kosztów zastępstwa prawnego na etapie postępowania likwidacyjnego.. 200zł.suma 2-letniego leczenia ortodontycznego (aparat estetyczny góra-dół, 24 wizyty kontrolne, retencja stała) 9 398zł: 12 290zł * 12 450zł: 12 170zł: suma 2-letniego leczenia ortodontycznego (aparat samoligaturujący metalowy, 16 wizyt kontrolnych, retencja stała) 8 000zł: 10 490zł * 8 650zł * recenzje z Google (ilość opinii) 5 (1) 1 (1) 4,7 (12) -Aparat ortodontyczny to główna metoda leczenia krzywego zgryzu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.