Korekta tekstów praca zdalna

Pobierz

Dlatego proszę o realistyczną wycenę korekty.. Dodatkowy plus: wykształcenie językowe i/lub edytorskie.. Zacznij nową karierę już teraz!korekta innych ważnych tekstów Fundacji Minimalny czas współpracy z Wolontariuszem: w okresie co najmniej do końca maja 2021 r. Długość tekstu: od kilku do kilkunastu stron rozliczeniowych w zależności od tekstu (1 str. rozl.. Sprawdź 5 wyników dla zapytania: "Korekta Tekstów Zdalna" w serwisie infoPraca.pl.minimum 3 lata doświadczenia w redakcji i korekcie tekstów, dostępność czasowa w ciągu dnia - współpracujemy z osobami, dla których praca zdalna (a nie etatowa) jest główną działalnością zawodową.. Tysiące nowych ofert każdego dnia.. Termin skorzystania z usługi: możliwe od zarazCopywriter - praca zdalna.. Sprawdź Opinię użytkowników Money.pl na ten temat oraz dołącz się do Dyskusji .Oferuję usługi w zakresie pisania tekstów, redakcji i korekty oraz pomoc administracyjną w charakterze tzw. wirtualnej sekretarki.. Wymagania: - doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych, korektachCHARAKTERYSTYKA ZAWODU Korektor to osoba, która eliminuje błędy i przygotowuje gotowy tekst do wydruku.. Za to jeśli wciągniesz się jako korektor praca będzie sprawiała ci mnóstwo frajdy, bo efekty są widoczne od razu i to się czuje.Praca korektor tekstu .. Rekrutacja zdalna.. Do zadań na tym stanowisku będzie należała korekta tekstów przygotowywanych przez copywriterów oraz weryfikacja ich zgodności z wytycznymi..

Korektor - praca zdalna.

Proszę o poprawę tytułu + 2 paragrafów i wycenę np. za 1000 zzs, lub 1 tekstu z 7000 zzs.Praca Korekta Tekstów Zdalna | Oferty pracy | infoPraca.pl HAYS Pharma - Opublikowano: 26 maj 2021 Junior Submission Delivery SpecialistPoznanNR REF.. Praca asystentki "zdalnej" jest świetną alternatywą dla niewielkiej firmy, która wykonuje swoje zlecenia w siedzibie klienta (przedsiębiorstwa remontowe, architekci wnętrz itp.).Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami: tłumaczenia i redakcja tekstu w Polska (Hasło: "praca zdalna") Utwórz powiadomienie Klikając "Dodaj powiadomienie", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.Zlecę korektę 10 tekstów na stronę internetową.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Chcesz pisać teksty na zamówienie bez wychodzenia z domu?. : 1149769W związku z rozwojem naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko Junior Submission Delivery Specialist.. z o.o. O firmie.. Do głównych obowiązków korektora należy: czytanie odbitki korektowej i porównywanie jej zgodności z oryginałem, sprawdzanie zgodności treści okładek, stron tytułowych i redakcyjnych z oryginałem, sprawdzanie zgodności podpisów z ilustracjami występującymi w tekście .Długość tekstów będzie w granicy ok. 7000 znaków..

Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.

W takim razie jesteś w dobrym miejscu - agencja copywriterska Content Writer oferuje pracę dla copywritera zdalnego.. Aplikuj na to stanowisko lub weź to zlecenie i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze w domu.. Współpracuję z kilkoma wydawnictwami spoza mojego miejsca zamieszkania, wymieniamy się materiałami drogą mejlową.- korekty tekstów.. z o.o. Bydgoszcz 24 maj Pełny etat Umowa zlecenie .. ),Korekta tekstów praca dla naprawdę dobrze zorganizowanych ludzi, którzy w dodatku potrafią odmówić realizacji zlecenia, które może być zwyczajnie nieopłacalne.. Masz zagwarantowany szybki kontakt.. (redagowanie, edycja i korekta tekstów): opisów produktów z naszej oferty artykułów specjalistycznych i tekstów blogowych na .Redakcja i korekta tekstów praca w domu przez internet.. Ta oferta pracy online jest nadal aktualna.Poszukiwany Wolontariusz do pracy zdalnej (korekta tekstów) Fundacja Służby Rodzinie "Nadzieja" to organizacja pożytku publicznego, która od lat wspiera m.in. największy Dom Samotnej Matki w Polsce.Obecnie, we współpracy z kilkoma innymi organizacjami, Fundacja rozwija internetowy blog, na którym publikują doświadczeni .Copywriter - krótkie teksty reklamowe, praca zdalna..

Wszędzie.Temat: Zasady korekty, edycji tekstów - gdzie szukać?

Szukasz stałych zleceń, które wzbogacą Twój warsztat pisarski?. Znajdź pracę z Adzuna - Każda oferta pracy.. 175.000+ aktualnych ofert pracy.. Forma: praca zdalna w dowolnych godzinach, komunikacja e-mailowa (zero telefonów).Praca: Korektor tekstów.. Ja tak właśnie pracuję.. Mile widziane referencje.. To możemy Ci zaproponować: ~elastyczne godziny pracy 7.00/9.00 - 15.00/17.00 ~strefę chill .znajomość "śledzenia zmian" w Wordzie i prac z plikami pdf (oznaczenia graficzne i komentarze), 3 lata intensywnego doświadczenia jako korektor i/lub redaktor.. W takim razie sprawdź naszą ofertę pracy zdalnej dla korektora i aplikuj!Praca Zdalna korektor.. Praca zdalna w Sago Media być może czeka właśnie na Ciebie… Zgłoś się do nas, wysyłając e-mail na adres .. mazowieckie.. Powiadomienia o nowych ofertach pracy.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. , 600-991-671 - Firma transkryptorska i tłumaczeniowa z siedzibą w Sopocie przy ulicy Fryderyka Chopina 5/16, 81-752 Sopot, NIP 118-158-77-35 REGON 141250495 - Firma skupia profesjonalnych Transkryptorów, rozlokowanych w całej Polsce, z doświadczeniem w przepisywaniu tekstów, transkrypcji .Twoją pasją jest pisanie tekstów?. W treści wiadomości napisz: w jakich branżach czujesz się najlepiej; ile czasu dziennie możesz poświęcić na pisanie tekstów przy założeniu stałych zleceń.Dyskusje na temat: praca zdalna: obróbka zdjęć, redagowanie, korekta tekstów, prace biurowe, telemarketing..

Chcesz zarabiać na sprawdzaniu tekstów bez wychodzenia z domu?

Aplikuj na to stanowisko lub weź to zlecenie i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze w domu.. Oczywiście, praca korektora czy też redaktora ma zazwyczaj charakter pracy zdalnej, na zlecenie.. Ogłoszenie wygasło 3 lata temu.. od 3 000 zł do 3 400 zł /mies.. Kraków, Stare Miasto 24 maj .Praca Korekta Tekstów najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. korekta językowa i stylistyczna tekstów o różnorodnej tematyce do serwisów internetowych, korekta tekstów pod kątem SEO, sprawdzanie oryginalności tekstów programem antyplagiatowym, dbanie o najwyższą jakość .Forma materiału źródłowego: rękopis Rodzaj materiału źródłowego: praca mgr Język tekstu: polski Korekta tekstu: tak, wraz z przepisaniem Liczba stron: 21-50szt.szt.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Korekta tekstów, tłumaczenia współpraca zdalna praca w domu przez internet.. Masz możliwość zerwania współpracy w praktycznie dowolnym momencie.Korektor - Oferty Pracy w Polsce - 9 - dostępne w wyszukiwarce ofert pracy Adzuna.. Bardzo ważne jest doświadczenie w wykonywaniu tego typu tłumaczeń, ze względu na odpowiedzialność i profesjonalizm w przekładzie ustnym.. Nie jest to zlecenie na nowe teksty, nie jest to nawet przepisanie tekstu, lecz jego korekta.. Poszukujemy tłumaczy przysięgłych oraz bez uprawnień, ale z doświadczeniem, z całej Polski i z zagranicy.. Ta oferta pracy online jest nadal aktualna.Korektor/Korektorka tekstów (praca zdalna) Whites Sp.. Szukaj.. = 1800 znaków ze spacjami).Szukasz zatrudnienia?. Parametry ogłoszenia: Pracodawca zuzanna78 (0 /0/ 0) Typ Zlecę Max cena brutto Do negocjacji Preferowana lokalizacja Wykonawcy Praca zdalna Max czas wykonania ogłoszenia 5 dni Czas rozpoczęcia pracy od zaraz Czas licytacji Ogłoszenie zakończone Pracodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem ogłoszeniaOtrzymujesz teksty, które zdalny copywriter stworzył w najlepszych warunkach, kiedy miał flow.. Codziennie pracować z nowymi informacjami, biorąc udział w projektach dla największych firm?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.