Harmonogram zapisów na szczepienia na covid

Pobierz

Szczepienia na COVID-19 w Polsce.. Wskazał także daty, w których ruszy rejestracja dla osób, które wcześniej za pośrednictwem formularza.Kolejny etap zapisów na szczepienie przeciw COVID-19.. W marcu otworzymy również rejestrację dla służb mundurowych.. Wystarczy wejść na stronę pacjent.erejestracja.ezdrowie.gov.pl , a następnie wpisać nazwisko, PESEL i numer telefonu .Znamy harmonogram zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19.. 12 kwietnia - start zapisów na szczepienia dla rocznika 1962, 13 kwietnia - start zapisów na szczepienia dla rocznika 1963, 14 kwietnia - start zapisów na .W czwartek, 15 kwietnia 2021 roku ruszyła rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19 dla rocznika 1965.. "To jest nowy kalendarz, który właśnie doprowadzi do tego, że do 10 maja wszyscy Polacy powyżej 18 .Które roczniki będą kolejne do zapisów na szczepienia COVID-19?. Trzecia fala pandemii przetacza się przez Indie, gdzie krematoria są mocno przeciążone.. Zgodnie z harmonogramem szczepień od poniedziałku, 12 kwietnia codziennie, przez następne 12 dni uruchamiane są zapisy dla .Dobra wiadomość dla chcących zarejestrować się na szczepienie przeciw Covid-19 za pośrednictwem internetu.. Przedstawiamy harmonogram od 17 kwietnia do 17 maja.Mamy 9 246 nowych przypadków koronawirusa - poinformowało Ministerstwo Zdrowia.. 23 marca zarejestrować.Harmonogram szczepień przeciwko COVID-19 na najbliższe tygodnie Do 7 marca zostanie zaszczepionych ponad 90 proc. nauczycieli - szkół podstawowych, średnich, wykładowców akademickich..

Harmonogram zapisów.

- Na ten moment do 17 maja planujemy z każdym dniem włączać do programu szczepień jeden rocznik - stwierdził podczas.Jest nowy harmonogram szczepień przeciwko COVID-19.. Rejestracja poszczególnych grup wiekowychAktualny kalendarz szczepień przeciw COVID-19 na 2021 rok.. Oto jak przedstawia się harmonogram zapisów na szczepienie w kwietniu i maju 2021: 26.04 (poniedziałek) - ; 27.04 (wtorek) - 28.04 (środa) - 1978 - 1979 29.04 (czwartek) - ; 30.04 (piątek) - ; 01.05 (sobota) - ; 03.05 (poniedziałek) - 1986-1987Harmonogram zapisów opublikowany przez KPRM "kończy się" bowiem na 24 kwietnia.. Dziś rocznik 1963 Zgodnie z harmonogramem szczepień od wczoraj (12 kwietnia) codziennie, przez następne dwanaście dni uruchamiane są zapisy dla kolejnych roczników.Rekordowe poparcie dla działań rządu w sprawie szczepień przeciw COVID-19 16.05.2021 Rozszerzamy Narodowy Program Szczepień: od poniedziałku rusza rejestracja dla młodzieży powyżej 16. roku życiaSzczepienia na COVID-19.. Grupa 0 będzie szczepiona, zgodnie z wytycznymi, szczepionką AstraZeneca" - powiedział minister Dworczyk.Rozpoczynamy rejestrację na szczepienie przeciw COVID-19 dla osób w wieku od 65 do 69 lat, a także przewlekle chorych pacjentów..

"Do 7 marca chcemy zakończyć szczepienia nauczycieli.

Zarejestruj się na szczepienie przeciw COVID-19 Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram rejestracji oraz informacje dla osób z poszczególnych grup wiekowych.. Według danych Ministerstwa Zdrowia z 20 kwietnia do tej pory wykonano 9 006 539 szczepień; 2 307 284 osób zaszczepiono wszystkimi wymaganymi dawkami.Czas na kolejny etap zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19.. Poniżej wyjaśniamy, kto i kiedy będzie mógł zapisać się na szczepienie.. Nowe zasady szczepień i daty zapisów dla poszczególnych grup wiekowych ogłoszono podczas konferencji prasowej Prezesa Rady Ministrów Mateusza.W poniedziałek ruszyły zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dla 53-latków, którzy na początku roku nie wypełnili formularza zgłoszeniowego na szczepienie.. Od wtorku, 20 kwietnia może się rejestrować rocznik 1969, a kolejne - w następnych dniach.. Rejestracja odbywa się przez .We wtorek rząd przedstawi nowy harmonogram zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19.. Do 10 maja każdy obywatel powyżej 18.. Szef KPRM Michał Dworczyk powiedział podczas konferencji, że w Polsce znajduje się obecnie ponad milion dawek szczepionki na COVID-19, ale część dawek zabezpieczona jest dla osób, które już przyjęły pierwszą dawką .Na piątkowej konferencji prasowej szef KPRM przedstawił aktualne informacje na temat przebiegu szczepień i planowanego harmonogramu..

Jest terminarz zapisów dla kolejnych grup.

Rejestracja tego dnia rozpocznie się o godzinie 6.00.Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk ogłosił harmonogram zapisów na szczepienie przeciw COVID-19.. Jeśli nie zgłosiłeś się w dniu, kiedy startowała rejestracja dla Twojej grupy wiekowej -.Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19 wchodzi w fazę przygotowawczą do masowych szczepień w Polsce.. Od 7 marca rozpoczniemy szczepienia uzupełniające kadry medycznej.. W poniedziałek zarejestrować się będą mogli urodzeni w 1962 roku, natomiast w kolejnych dniach będą możliwe zapisy dla kolejnych roczników.. Osoby starsze będą mogły rejestrować się od 11 marca.. "Ze względu na to, że seniorzy 60-65 lat to już są szczepienia populacyjne, to w związku z tym na początku marca rozpoczniemy zapisy, czyli uruchomimy nowe sloty dla tej grupy" - zapowiedział.Kiedy ruszają zapisy na szczepienie przeciwko COVID-19 roczników od 1967 do 1990?. Ci, którzy to zrobili, termin szczepienia dostaną drogą telefoniczną lub SMS-em.18 marca rozpoczną się zapisy na szczepienia seniorów w wieku 68 i 67 lat; 22 marca rozpoczną się zapisy dla osób w wieku 66 i 65 lat; 25 marca wznowimy zapisy dla seniorów powyżej 70 .Szczepienia przeciw COVID-19..

Podzielono je jednak na kilka grup.Harmonogram zapisów na szczepienie przeciw COVID-19.

W tej chwili zgodnie z harmonogramem zapisy na szczepienia są wciąż otwarte dla osób powyżej 60. roku życia, zgodnie z wcześniejszym.Przedstawił harmonogram zapisów na szczepienia dla wszystkich pełnoletnich osób.. Od 22 marca rusza rejestracja osób urodzonych w latach .. Proces.Szczepienia na COVID-19.. Europejska Agencja Leków wydała rekomendację dla szczepionki Johnson&Johnson.. Teraz nie trzeba już zakładać Profilu Zaufanego , aby tego dokonać.. Michał Dworczyk przedstawił nowy harmonogram zapisów na szczepienia, który umożliwi rejestrację wszystkich dorosłych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.