Zaproszenie dla rodziców na rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu baśniowe zagadki

Pobierz

Laureatów I, II i III miejsca w kategorii recytatorskiej prosimy o przypomnienie sobie wierszy i występ na uroczystości.. B.czasem bliżej nieokreślonym, nie umiemy go powiązać z żadnym momentem w historii ludzkości.. W związku z obchodzonym Tygodniem Bibliotek, zapraszam do udziału w konkursach.. koleżanek i kolegów na Twoje urodziny, babci i dziadka na uroczysty obiad z okazji twoich imienin, rodziców rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu "Baśniowe zagadki", nauczycieli i rodziców na szkolne przedstawienie.Ułóż i napisz, w imieniu Twojej klasy, zaproszenie na rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu "Baśniowe zagadki".. Jeśli masz pomysł na własną twórczość o dowolnej tematyce zgłoś się do biblioteki po regulamin konkursu.Koło Sztuki dla Dzieci "Na Wysokiej Górze", Poznań.. Zapraszamy do zapoznania się z werdyktem obu składów jurorskich na stronie konkursu:Dla pierwszych 250 osób, które wezmą udział w konkursie, Atrium Promenada przewidziało nagrody w postaci Figurek Playmobil.. Wcześniejsza informacja o przełożeniu wywiadówki klasy 5c jest nieaktualna.Dzięki temu z nagród ucieszą się i maluchy, i nastolatki!. Oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi podczas uroczystości nadania szkole sztandaru.• zgoda uczestnika na postanowienia niniejszego regulaminu, • zgoda rodziców lub prawnych opiekunów, • rejestracja uczestnika w wyznaczonym terminie poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy opublikowany na stronie ..

Rodziców - na rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu "Baśniowe zagadki".

Jest o co powalczyć, dlatego nie warto odkładać udziału w rywalizacji do ostatniej chwili.. rodziców - na rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu ,,Baśniowe zagadki'', babci i dziadka - na uroczysty obiad z okazji Twoich imienin, nauczycieli i rodziców - na szkolne przedstawienie ,,Śnieżka i spółka''.rodziców - na rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu ,,Baśniowe zagadki'', babci i dziadka - na uroczysty obiad z okazji Twoich imienin, nauczycieli i rodziców - na szkolne przedstawienie ,,Śnieżka i spółka''.wraz z Nauczycielami i Rodzicami na uroczyste rozdanie nagród które odbędzie się w sali gimnastycznej naszej szkoły dnia 29 maja (czwartek) 2014 r. o godz. 10.00.. Regulamin konkursu fotograficznegoDnia 11.02.. Na jadalni będą czekały na Państwa pyszne domowe ciasta, ciasteczka oraz inne pyszności.. 2021 r. uczniowie klas I-III, zgodnie z naszym szkolnym obyczajem, uczestniczyli w Karnawałowym balu przebierańców.. Są tak kreatywne i nieszablonowe, że wybór pięciu fotografii, które najlepiej wyrażały istotę zadania konkursowego, przysporzyło nam ogromne problemy.Wspólnie z marką ST.RIGHT i Bambino zapraszamy wszystkich uczestników zajęć stałych w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym Rady Rodziców przy MDK pod tytułem "Mój Pruszków"..

Pana Kleksa w Ambrożowie.wyłoniła zwycięzców konkursu.

Dla klas I-III konkurs plastyczny: "Moda na czytanie".. - Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej zachęcającej do czytania książek lub odwiedzania biblioteki.Będzie też bogata oferta książek oraz kolorowanek dla dzieci.. Decyzją komisji ostateczna wersja sztandaru zawierać będzie elementy zaczerpnięte z nagrodzonych projektów.. Zapraszamy do zapoznania się z werdyktem obu składów jurorskich na stronie konkursu:8-15 maja Tydzień Bibliotek.. O godzinie 10.00 zapraszamy wszystkich do Auli naszej szkoły na program artystyczny, oraz rozdanie nagród Konkursu Kolęd.Koło Sztuki dla Dzieci "Na Wysokiej Górze", Poznań.. Pamiętaj o wszystkich elementach zaproszenia.zaprasza Towarzystwo "Kocie Sprawy" c) Napisz jedno wybrane przez siebie zaproszenie skierowane do: Koleżanek i kolegów - na Twoje urodziny.. Zapraszamy do zapoznania się z werdyktem obu składów jurorskich na stronie konkursu: Nauczycieli i uczniów - na szkolne przedstawienie "Śnieżka i spółka".Zaproszenie Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców uczniów biorących udział w konkursie "Baśniowe zagadki" na uroczystość rozdania nagród dla zwycięzców konkursu, która to odbędzie się 2 kwietnia 2020 roku o godz. 15.00 w sali polonistycznej Szkoły Podstawowej im..

Spotkanie rodziców klasy 5b odbędzie się w innym terminie.

OGROMNE gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców tegorocznej edycji konkursu!. Zdjęcia po akceptacji przez redakcję pojawią się w naszej konkursowej galerii.. koleżanek i kolegów na Twoje urodziny, rodziców - rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu "Baśniowe zagadki", babci i dziadka - na uroczysty obiad z okazji Twoich imienin., nauczycieli i rodziców - na szkolne przedstawienie.Zaproszenie - Koło fortuny.. OGROMNE gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców tegorocznej edycji konkursu!. Fotografie o wadze do 700 kb wgrajcie za pomocą zakładki "Prześlij".. 2.Jury oceni oryginalność, pomysłowość i kreatywność, a także estetykę wykonania pracy.. Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach: Etap I - eliminacje szkolne - 5 maja 2015.Zapraszamy wszystkich rodziców na wywiadówkę w środę 12 lutego 2020 r. kl. IV - VIII, godz. 16.00. kl. I - III, godz. 17.30.. • W baśni "Kopciuszek" akcja rozgrywa się w 1. miejscu, które możemy wskazać na mapie, zatem jest to A. miejsce bliżej nieokreślone.. Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.. Nagrodę główną zdobyła Marta Kowalska, wyróżnienia: Wiktoria Grodowska i Maria Krawiec.. Klasa 8a będzie miała wywiadówkę o 17.30!.

OGROMNE gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców tegorocznej edycji konkursu!!!

Finał konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 23 października 2020 r. o godz. 10:00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom 0) podczas uroczystej Gali .Zakończył się konkurs dla wszystkich amatorów sztuki - tych małych, i tych dużych!. Na piętrze przygotowaliśmy również dla Państwa kawiarenkę.. W załączeniu przesyłamy listę zwycięzców konkursu.Zaproszenie - ćwiczenia redakcyjne - Koło fortuny.. OGROMNE gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców tegorocznej edycji konkursu!. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 74-666-96-32 lub 694-343-141.Koło Sztuki dla Dzieci "Na Wysokiej Górze", Poznań.. 2. miejscu, którego nie znajdziemy na mapie, B. miejsce dokładnie określone.. Zaproszenie - Koło fortuny.. Tak, jak się spodziewaliśmy, Wasze prace są niesamowite i pełne inwencji.. Na zgłoszenia czekamy do 2 maja..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt