Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia

Pobierz

Ne ma wolnych terminów na szczepienie w Twojej okolicy?. Formularza nie trzeba wysyłać ponownie - informuje Centrum e-Zdrowia.Jak zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19?. Ważne !. Nic więc dziwnego, że tysiące ludzi już o północy z czwartku na piątek próbowały wypełnić formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia.. Szef Kancelarii Premiera i pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk wyjaśnił, że doszło do usterki.. W tym momencie nastąpiły kolejne konsultacje, .Masz 40 lat, ale nie deklarowałeś chęci szczepienia?. Jedyną Wejdź .Ministerstwo Zdrowia informuje, że wszystkie chętne osoby mogą zgłosić CHĘĆ szczepienia przeciw COVID-19 przez formularz on-line adres W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne w danej grupie - pacjent dostanie maila.. Administratorem danych osobowych przetwarzanych na Internetowym Koncie Pacjenta jest Minister Zdrowia.Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest równoznaczne z rejestracją na szczepienie.. Na rejestrację musisz poczekać - RMF24.pl - Osoby z przedziału wiekowego 40-59 lat mogą już rejestrować się na szczepienia, pod .Przejdź pod wskazany adres.. Zapisać się na konkretny termin szczepienia będzie można dopiero w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy wiekowej i zostanie dla Ciebie wystawione e-skierowanie.Rząd bardzo nieprecyzyjnie informował o tym Polaków..

... to system nie pozwoli wysłać formularza XDDDDD.

Jeśli nie masz jeszcze PZ, zobacz jak go założyć lub Zaloguj się kontem ZIP.. System błędnie zezwolił na rejestrację na szczepienia jeszcze w kwietniu grupie ponad .Rozpoczyna się rejestracja oraz zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19.. Zapisz się na szczepienie.. źródło: natalia.png +: klikacz_alfa, tr0llk0nt0 +34 innych.. Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie.. Kto wypełni formularz zgłoszeniowy, jako pierwszy będzie mógł się zarejestrować na szczepienie, gdy przyjdzie kolej na jego grupę .Formularze zgody i odmowy zgody na szczepienie oraz formularz dotyczący wykorzystania szczepionki dostarczonej przez pacjenta.. wejdź na formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się - jest dostępny tutaj; wpisz swoje dane we wskazanych miejscach - imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu; kliknij na "Wyślij formularz"W nocy ze środy na czwartek ruszyły szczepienia dla osób od 40. do 60. roku życia.. W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy -.Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się - jest dostępny tutaj.. Data utworzenia: 28.08.2012 Data aktualizacji: 15.05.2013 Opracował dr n. prawn..

Zgłoszenie chęci szczepienia nie jest rejestracją na szczepienie.

Jeśli masz PESEL, wypełnij formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się, a zostaniesz powiadomiony/a, kiedy w najbliższej okolicy zwolni się wolny termin na zabieg.. Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.. Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link - Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.Wiele osób, które jeszcze w nocy z czwartku na piątek postanowiły zapisać się na szczepienie w pierwszym możliwym terminie, nie otrzymało mailem wiadomości z linkiem do potwierdzenia zgłoszenia.. Przez pierwsze pół godziny system w ogóle nie działał, a zamiast formularza w sieci pojawiał się jedynie komunikat o przerwie technicznej.Zgłoszenie chęci zaszczepienia się.. Wypełnienie formularza znacznie ułatwi jednak proces rejestracji.Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się przeciw COVID-19 (fot. MZ) Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.. Do .Ważne!. Wtedy będziesz mógł się zarejestrować na konkretny termin.. Po godzinie 9:00 przestał funkcjonować formularz rejestracji na stronie szczepimysie.pacjent.gov.pl..

Jedyną stroną służącą do zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19 jest .

Zaloguj się do e-rejestracji.. Dlatego nie zwlekaj i zaszczep się przeciw COVID-19.. Terminarz: 15 stycznia 2021 r. - otwarcie rejestracji dla osób, które skończyły 80 lat; 22 stycznia 2021 r.Osoby w wieku 40-59 lat, które wysłały formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia, skorzystają teraz z wcześniejszych terminów szczepień.. Pamiętaj!. Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz nie jest rejestracją na szczepienie.Osoby, które wysłały formularz zgłoszenia chęci szczepienia, otrzymują zwrotne maile w ciągu do 24 h. Wszystkie zgłoszenia, dla których wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie, zostały zapisane.. Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie.Formularz zgłaszania gotowości do szczepienia już nie działa.. Możesz to zrobić sam lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny.. Wypełnij prosty formularz - podaj swoje imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu.Zgłoszenie chęci szczepienia nie jest równoznaczne z rejestracją na szczepienie (tzn. nie umówimy się na konkretną datę szczepienia, zgłaszamy jedynie chęć zaszczepienia)!Zgłoszenie chęci zaszczepienia się..

Uwaga: zgłoszenie chęci szczepienia jest możliwe TYLKO i WYŁĄCZNIE pod tym adresem.

Koniecznie podaj swój numer telefonu.. W ramach narodowego programu Szczepień wykonano już blisko 340 tys. szczepień.. Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.Chcemy, żeby osoby przewlekle chore, które są najbardziej narażone na ciężki przebieg choroby COVID-19 lub śmierć z jej powodu, były zaszczepione jak najszybciej.. Niestety, w trakcie zapisów pacjentów 40+ wystąpiła awaria systemu rejestracji.. ️ FORMULARZ ZGŁOSZENIA .. wejdź na formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się - jest dostępny tutaj; wpisz swoje dane we wskazanych miejscach - imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu; kliknij na "Wyślij formularz"Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.. Rafał Kubiak Zakład Prawa MedycznegoFormularza zgłoszenia chęci zaszczepienia się dostępny jest na komputerze Pani Natalii pod linkiem XDDDDDD .. #koronawirus #bekazpisu #szczepienia.. Rejestracja na konkretny termin szczepienia odbywała się będzie na platformie pacjent.gov.pl.. Błąd polegał na złym wyznaczaniu terminu szczepienia pacjentom grupy wiekowej 40-49.Zgłoszenie chęci zaszczepienia się, gdy brak wolnych terminów.. Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.. Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.. Jeśli skończyłeś 70 lat, nie musisz wypełniać formularza zgłoszenia - kliknij TUTAJ.Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia Od 15 stycznia jest także możliwość wypełnienia formularza zgłoszenia chęci szczepienia dla wszystkich osób pełnoletnich.Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia Od 15 stycznia możesz zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online.. Dworczyk wyjaśnia - RMF24.pl - Formularz zgłoszenia gotowości do szczepienia przeciw Covid-19 już nie działa: teraz .Zaloguj się na IKP.. Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).. W grupie 70+ znajduje się 4,62 mln osób.. Jak się ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt