Formularz reklamacji towaru

Pobierz

PRZEBIEG ZGŁOSZENIA.. z o.o., Dział Reklamacji, 02-274 Warszawa, ul.Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania o kontakt z klientem, problemy transakcyjne, Program Ochrony Kupujących oraz prawa i obowiązki sprzedających.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).. nr 141 poz.1176 z późniejszymi zmianami) Art. 556,557 KC; .PROTOKÓŁ REKLAMACJI/ZWROTU* TOWARU DANE OSOBOWE: Imię i nazwisko nabywcy:_____ Nick Allegro/nr zamówienia w sklepie internetowym*:_____wypełniony poprawnie druk reklamacji ( wraz z kopią dowodu zakupu) na adres: [email protected] Czy mogę odstąpić od umowy tylko w przypadku nowych przedmiotów?Pomoc - Reklamacja towaru; Gwarancja najniższej ceny lub zwrot różnicy Darmowy transport od 99 zł Możliwość wniesienia w dniu dostawy Potrzebujesz pomocy?. Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego Towaru Klientowi.. DANE KONSUMENTA INFORMACJE DOT.. Poniższe pismo jest przydatne w takich właśnie sytuacjach.. Gdy do towaru został dołączony ważny dokument gwarancyjny, wówczas dokonujemy wyboru, czy chcemy złożyć reklamację u sprzedawcy, czy wolimy skorzystać z uprawnień gwarancyjnych, a wtedy .Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych.Opis: REK Reklamacja, formularz reklamacji Sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru nie tylko w przypadku jego wadliwości, ale również wtedy, gdy towar nie spełnia oczekiwań kupującego..

Wybierz co najmniej jeden produkt aby wysłać formularz.

Największy sklep internetowy i portal kulturalny w Polsce.. Termin ten biegnie na nowo w razie wymiany produktu.. Czy sprzedający może zastrzec w opisie przedmiotu, że nie przyjmuje zwrotów?. Kupujący może złożyć reklamację u sprzedawcy, jeśli zakupił towar wadliwy.W przypadku wad towaru Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.. W zakładce dostępne są formularze przydatne przy składaniu reklamacji, pozwu oraz przy odstąpieniu od umowy.Reklamacja konsumencka - WZÓR PISMA.. Reklamacja winna być złożona na piśmie i wysłana/dostarczona na adres siedziby Sprzedawcy - naFORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .Podstawy złożenia reklamacji.. Niepodanie przez Ciebie danych, które nie są opcjonalne, może spowodować brak możliwości obsługi, rozpoznania i rozstrzygnięcia Twojej reklamacji oraz udzielenia odpowiedzi na nią.umieść w kartonie przeznaczonym do wysyłki: formularz, kartę gwarancyjną (jeśli dotyczy) oraz produkty, karton (nad etykietą adresową) podpisz "REKLAMACJA", dobrze go zaklej i zaadresuj przesyłkę na: Dział Reklamacji eobuwie.pl S.A., Nowy Kisielin - Naukowa 15, 66-002 Zielona Góra, wybierz sposób dostawy:FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU Data i miejscowość Imię i nazwisko Adres Telefon / e-mail Data zamówienia Nr zamównienia Niniejszym oświadczam, iż zapoznałem/am się z warunkami reklamacji towaru zawartymi w regulaminie sklepu..

Zaznacz na nim, że reklamujesz artykuły oraz wskaż powód reklamacji.

Skontaktuj się z naszym Centrum Obsługi Klienta.. Ponad milion tytułów - w tym książki polskie i obcojęzyczne, muzyka, filmy, gry oraz elektronika.towaru Kolor Rozmiar Przyczyna reklamacji Spakuj starannie reklamowane produkty, dołącz wypełniony formularz oraz dowód zakupu i odeślij na adres: GREENPOINT S.A. ul. Dla celów usprawnienia procesu reklamacji Klient powinien przekazać Towar Sprzedawcy wraz z formularzem reklamacji/ oświadczeniem o .Informujemy iż odpowiedzi na reklamacje zgłaszane za pośrednictwem Formularza reklamacyjnego udzielane są na adres e-mail podany w formularzu.. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przesłanie odpowiedzi na adres e-mail, prosimy o przesłanie reklamacji listownie na adres: DPD Polska Sp.. W celu złożenia reklamacji, Klient wypełnia formularz reklamacyjny i składa go w formie elektronicznej lub na piśmie na adres Sprzedawcy z dopiskiem "Reklamacja zamówienia".Formularz Reklamacyjny Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. Aby przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji sugerujemy wypełnić i wydrukować formularz, a następnie dołączyć do pudełka z reklamowanymi produktami..

O wyniku rozpatrzenia reklamacji zostaną Państwo powiadomieni SMS-em lub drogą mailową lub pisemnie.

W przypadku reklamacji towaru zastosowanie mają przepisy Ustawa z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U.. PRODUKTU Data złożenia reklamacji: Data zakupu: Imię i nazwisko: Data stwierdzenia wady produktu:Spakuj produkty oraz uzupełnij formularz.. 9:00 - 18:00; niedz.. Koszt transportu pokrywa sprzedający.. Powód reklamacji Reklamowane towary Towar Wartość Numer rachunku bankowego, na który zostaną zwrócone środkiReklamacje- dowiedz się więcej.. Jej podstawą może być rękojmia (zawsze) albo gwarancja (o ile została udzielona).Reklamacje W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką ofertę sprzętu AGD, RTV, audio, telefony, .. Numer seryjny towaru .. Dowiedz się więcej.Dane określone w formularzu reklamacji, które nie mają charakteru opcjonalnego, są jednak niezbędne do obsługi, rozpoznania i rozpatrzenia reklamacji .. Domagały 3 30- 741 Kraków Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od daty wpłynięcia reklamowanego produktu wraz z wymaganymi dokumentami.od dnia złożenia reklamacji Towaru.. Reklamację można złożyć na podstawie: przepisów prawa, czyli rękojmi za wady fizyczne lub prawne, inaczej mówiąc z tytułu niezgodności towaru z umową - przepisy te mają zastosowanie zawsze i sprzedawca jest zobowiązany prawnie, aby ich przestrzegać.Jeżeli kupiony towar ma wadę, konsument może złożyć reklamację, w której określi swoje żądania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową (przez naprawę lub wymianę) lub zwrotu całości bądź części wpłaconych środków (przez obniżenie ceny czy odstąpienie od umowy)..

9:00 - 18:00 ...Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji Towaru.

Na podany w formularzu adres email zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, zawierające dokument PDF, który należy wydrukować i dołączyć do przesyłki zawierającej .Aby zgłosić reklamację wypełnij poniższy formularz online.. Reklamacja zostanie rozpatrzona nie później niż 14 dni od daty przyjęcia zgłoszenia.. WYSYŁKA TOWARU.. O wyniku rozpatrzenia reklamacji zostaną Państwo powiadomieni SMS-em lub drogą mailową lub pisemnie.. Złożyć reklamację u sprzedawcy - to on zawsze odpowiada za towar, który wydał konsumentowi i nie może odsyłać klienta z reklamacją, np. do producenta.. Co zrobić jeśli kupisz za dużo przedmiotów?. Reklamacja obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem przestrzegania przez Klienta prawidłowych zasad użytkowania towaru, określonych w instrukcji użytkowania.. Zapakowany towar zostanie odebrany przez kuriera w ciągu 2 dni roboczych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt