Formularz reklamacji eobuwie

Pobierz

Przepisy prawa nie stawiają jej, tak jak np. w przypadku pozwu, określonych wymagań, których niespełnienie będzie rodzić określone konsekwencje.Istotą pisma reklamacyjnego jest przede wszystkim poinformowania sprzedawcy o niezgodności towaru z umową oraz na wskazaniu na czym ta niezgodność polega.Aby przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji sugerujemy wypełnić i wydrukować formularz, a następnie dołączyć do pudełka z reklamowanymi produktami.. Na paczkę naklej otrzymaną etykietę nadawczą.. Zapobiegnie to deformacji obuwia w trakcie transportu, za które nie odpowiadamy, i które nie zostanie naprawione.Formularz reklamacji Elektroniczny protokół szkody .. Niepodanie przez Ciebie danych, które nie są opcjonalne, może spowodować brak możliwości obsługi, rozpoznania i rozstrzygnięcia Twojej reklamacji oraz udzielenia odpowiedzi na nią.Formularz reklamacyjny z tytułu rękojmi za wady Dane kupującego Opis wady produktu/towaru Regulacje prawne Dane produktu/towaru.. Klauzula informacyjna.. 5.W zakładce dostępne są formularze przydatne przy składaniu reklamacji, pozwu oraz przy odstąpieniu od umowy.Na opakowaniu (nad etykietą adresową) podpisz "REKLAMACJA", Dobrze zaklej paczkę i użyj bezpłatnej etykiety, adres do wysyłki reklamacji to: sklep internetowy gino-rossi.com [eobuwie.pl S.A.] Dział Reklamacji Nowy Kisielin - Naukowa 15 66-002 Zielona Góra; Jeśli reklamujesz więcej produktów umieść je w jednym opakowaniu zbiorczym.Reklamacja nie jest sformalizowanym pismem..

Przemyślane zakupy.MODIVO/ eobuwie.pl S.A.

Mineralnej 15, 02-274 Warszawa.Po niedługim czasie odezwie się do nas reprezentant firmy, który przeprowadzi nas przez dalszą część procesu reklamacyjnego.. Wystarczy wypełnić formularz zwrotu .Formularz Reklamacyjny / obuwie / torebki / akcesoria Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul. Dwa tygodnie temu wysłałem do nich buty do reklamacji.. Formularz reklamacyjny (PL) - sklep internetowy Wersja: 2.0 (2018-09-12) Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. Sprzedawca jest obowiązany - na swój koszt - wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad alboMODIVO/ eobuwie.pl S.A.. Dział Zwrotów i Reklamacji Nowy Kisielin - Innowacyjna 1, Park Logistyczny Panattoni 66-002 Zielona Góra.. Numer dokumentu * * DALEJ.. Gdzie szukać pomocy, terminy rozpatrywania reklamacji, jak napisać skargę.. 2014, poz. 121) lub gwarancję jakości - w zależności od wyboru Klienta.Preferowana forma uznania reklamacji Proszę zaznaczyć odpowiedni punkt: 1.. Wczoraj dostałem odpowiedź, że reklamacja została odrzucona i ciach, od razu pojawił się mail o odesłaniu butów..

Spakuj produkty oraz uzupełnij formularz.

Pudełko, w którym wysyłane jest reklamowane obuwie powinno być dostosowane do wielkości obuwia.. Reklamacje rozpatrywane są w oparciu o przepisy Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks cywilny (Dz. U.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).przygotuj kartę gwarancyjną, jeśli była wydana wraz z zakupionym produktem, wydrukuj i wypełnij formularz reklamacji (do pobrania powyżej), umieść w kartonie przeznaczonym do wysyłki: formularz, kartę gwarancyjną (jeśli dotyczy) oraz produkty, karton (nad etykietą adresową) podpisz "REKLAMACJA", dobrze go zaklej i zaadresuj przesyłkę na:Formularz ten można wypełnić w wybranym salonie CCC lub pobrać i odesłać na adres siedziby CCC samodzielnie: CCC S.A. / c/o eobuwie.pl S.A. ul. Nowy Kisielin - Nowa 9.. Naprawa uszkodzenia 2.. Dowiedz się więcej.Eobuwie odrzuca wszystkie reklamacje, jak leci!. Dział Zwrotów i Reklamacji Nowy Kisielin - Innowacyjna 1, Park Logistyczny Panattoni 66-002 Zielona Góra.. 66-002 Zielona Góra .. Created Date: 8/13/2019 2:00:40 PM .Drogi Kliencie, potrzebujemy Twojej zgody, abyśmy jako CCC S.A. wraz z naszymi partnerami mogli korzystać z technologii cookies i podobnych oraz przetwarzać tak uzyskane Twoje dane w celu prezentowania Ci przez nas lub naszych partnerów dopasowanych do Twoich zainteresowań reklam, także na bazie profilowania, analiz rynkowych, statystycznych, oraz poprawy jakości prezentowanych Ci .FORMULARZ REKLAMACYJNY (Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na: ) Imię i nazwisko Adres E-mail Telefon kontaktowy Nr faktury VAT zakupu/paragonu Data dostawy towaru Ilość Nazwa i numer towaru Numer serii (na etykiecie na kartonie) Numery wadliwych elementów Dokładny opis wad/Powód reklamacji Numer produktu (tylko dla Badura zobowiązana jest do dostarczenia produktu wolnego od wad..

Brak numeru dokumentu może wydłużyć proces reklamacji.

Sprawdź dokładnie czy podałaś/eś poprawnie wszystkie dane.wraz z poprawnie wypełnionym formularzem reklamacji, kartą gwarancyjną i dowodem zakupu (najlepiej oryginał lub kopia paragonu lub faktury VAT lub inny niebudzący wątpliwości dowód zakupu).. Aby przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji sugerujemy uzupełnić formularz reklamacji, który znajduje się na tej samej stronie co dowód zakupu - a następnie dołączyć do pudełka z reklamowanymi produktami.. Zwrot kosztów zakupu * *) tylko w przypadkach gdy : - naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów,Zgłoszenie reklamacji może nastąpić m.in. poprzez wypełnienie formularza reklamacji dostępnego na stronie internetowej sklepu internetowego lub zgłoszenie reklamacji osobiście w jednym z Butików Wólczanka lub Lambert (Zobacz gdzie znajdują się Butiki Wólczanka i Lambert).W tym celu należy wejść na stronę wypełnić formularz, wybrać jako powód zwrotu reklamację.. Firma ma 14 dni na rozpatrzenie naszej reklamacji, które są liczone od naszego pierwszego kontaktu w formularzu kontaktowym, w którym zgłosimy reklamację.. Zaznacz na nim, że reklamujesz artykuły oraz wskaż powód reklamacji.FORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, jak zwrócić przedmiot, kiedy możesz to zrobić, kto ponosi koszty zwrotu przesyłki, na czym polega gwarancja..

Uzupełnij wszystkie wymagane pola (*)Pobierz formularz reklamacji UWAGA!

Twoja reklamacja zostanie zweryfikowana przez nasz Zespół Specjalistów.. Twoja reklamacja zostanie zweryfikowana przez nasz Zespół Specjalistów.. W ciągu 24 godzin otrzymasz sms z kodem do paczkomatu, który pozwoli bezpłatnie nadać paczkę.Formularz Reklamacyjny (dla klienta) PROSIMY O CZYTELNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA DRUKOWANYMI LITERAMI Imię i nazwisko klienta, którego płatność dotyczy Adres klienta (ulica, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miejscowość/poczta) Telefon kontaktowy: Adres e-mail: Podanie przez Państwa adresu e-mail jestReklamacja bez logowania.. Podaj numer dokumentu Numer dokumentu jest nam potrzebny aby sprawnie zweryfikować zamówienie, które chcesz zareklamować.. Wybierz z listy.. Zalando Lounge - reklamacja w klubie zakupowymDane określone w formularzu reklamacji, które nie mają charakteru opcjonalnego, są jednak niezbędne do obsługi, rozpoznania i rozpatrzenia reklamacji .. Można też bezpłatnie skorzystać z paczkomatów i zwrócić produkt za pośrednictwem firmy InPost..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt