Reklamacja u dentysty forum

Pobierz

Porozmawiaj o tym na naszym FORUM!. Oczywiście można próbować dochodzić do swoich racji, jednak jest to nietypowa reklamacja.. Reklamując źle zrobioną plombę powinnam powołać się na kodeks cywilny.. - GoldenLine.plWitam, m iałam podobny do większości problem po wybielaniu, no i oczywiście reklamacja u dentysty :).. Zalecił mi żel sensi kin i powiem wam że sprawdził się w 100%.. Forum dzieli się na specjalistów i osoby bardziej lub mniej związanych z branżą .Pół roku temu na zębie miałam zrobioną koronkę.. Forum Kafeteria jest częścią Wirtualna Polska Media SA.W poniedziałek( 2 lipca) miałam wybielane zęby u dentysty metodą Beyand, wszytko byłoby dobrze jakby nie fakt, że zęby wracają do swojego naturalnego koloru.. Pacjentka w końcu niemal co dwa miesiące chodzi do dentysty naprawiać to uszkodzenie, na nowo naklejać, gdyż cały czas odpada płat licówki w tym samym miejscu i to niezależnie od tego, co spożywa.Może do nich dojść zarówno w efekcie szkodliwych nawyków, takich jak otwieranie za pomocą zębów butelek czy podgryzania długopisu w trakcie pracy, jak i wypadków, np. komunikacyjnych lub podczas uprawiania sportu czy zabawy.. Te używane od.. § Błąd lekarza dentysty (odpowiedzi: 1) Witam, przez dłuższy czas leczyłem .Temat: dentysta a reklamacja?. Nakładam go 2 razy dziennie na dziąsła i mam spokój.Reklamacja u dentysty?.

Reklamacja u dentysty.

Forum dzieli się na specjalistów i osoby bardziej lub mniej związanych z branżą .Poradnik dla pacjenta: gwarancja i reklamacja u dentysty.. Nie widoczna golym okiem przez dentyste.. Niewiele mniej można oszczędzić, zapisując się w ten sposób na wizytę u fryzjera.. W każdym z tych przypadków jedyną szansą na uratowanie zęba przed usunięciem jest szybka wizyta u dentysty.O ponad 180 zł może okazać się tańsza wizyta u dentysty.. Możesz się zarejestrować aby tworzyć nowe wpisy.. prosze o opinie, sugestie.. 4 miesiące temu w kwietniu dokładnie leczyłam zęba (prywatnie), normalne założenie plomby z pierwszymi oznakami próchnicy, nie bolał wtedy!. Kiedy możemy reklamować źle wykonaną usługę w gabinecie dentystycznym?Lekarz dentysta ponosi również odpowiedzialność za błędy w sztuce medycznej na podstawie ustawy z 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. z 2008 r. Nr 136, poz. 857 .To twoja pierwsza wizyta na forum dentystycznym!. Brak pozytywnego efektu?. !Kiedy korzystamy z odpłatnej usługi dentysty, to zawieramy umowę cywilnoprawną..

Zmiana dentysty.

Kiedy dentysta może odmówić przyjęcia reklamacji?. Kliknij "Zarejestruj się" - powyżej, aby dołączyć do naszej społeczności.. W. Bereziewicz).. Niestety nie wiem jak oni to nazywaja w NL.Na ul. Ogrodowej powiedziano mi, że mnie nie przyjmą bo za dużo ludzi, koło placu targowego o godzinie 11 rano nie było już dentysty , tak samo z poradnią stomatologiczną na ul. Niepodległości.. Zeby mam leczone na biezaco.. Ząb był wcześniej leczony kanałowo.. Przeglądaj nasze posty wybierając interesującą cię kategorię.. Mimo to okazalo sie, ze pod jednym zebem zrobila sie prochnica wtorna tzn taka pod wypelnieniem.. Dentysta ma obowiązek wykonać usługę w sposób należyty, a klient musi za nią zapłacić.. W razie koniecznosci takiej jak Twoja dentysta moze zrobic tzw. podściółke (podscielenie protezy - fachowa nazwa polska).. § Pozew dentysty (odpowiedzi: 8) Witam, Jak swego czasu chodziłem do dentysty leczyć zęby nie zostałem poinformowany o tym, że zakładane mam plomby amalgamatowe.. Katalog zakresu świadczeń gwarantowanych w ramach ubezpieczenia NFZ leczenia ortodontycznego znajduje się w załączniku nr 1 do Zarządzenia nr 64/2007/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 20 września 2007 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie stomatologiczne (na postawie .Protezy ruchome dzielimy na protezy częściowe i całkowite..

Teraz się obawi...reklamacja u dentysty.

Kliknij "Zarejestruj się" - powyżej, aby dołączyć do naszej społeczności.. (odpowiedzi: 2) Witam, mam pytanie odnośnie źle wykonanej usługi u dentysty w wyniku której straciłam 1 ząb a 3 pozostałe wymagają dużo pracy (=czyli też pieniedzy).Reklamacja u dentysty?. O tym, jakie oszczędności dają zakupy grupowe przekonują sami administratorzy serwisów zajmujących się tą tematyką.Ryc.. Czy można reklamować zabieg u stomatologa?. P.S. Proteza moze poczatkowo "uwierac" gdzies dziaslo, ale trzymac sie powinna.. dentysta zamiast załozyc mi plombe DORADZIL i ZAPROPONOWAL zebysmy opiłowali tą jedynke i na niej załozyli koronke, bo bedzieł ładniej i bede miała spokój (ząb był martwy z plombą).. Odwiedziłam ok. 6 poradni na NFZ i wszędzie mi odmawiano: albo za dużo pacjentów albo nie ma dentysty albo proponowano mi prywatną wizytę.Uzupełnienia wykonywano u powódki jeszcze dwukrotnie w ciągu kolejnych dwóch lat.. tak jak poradzil tak zrobilismy.Podobne wątki na Forum Prawnym: Wątek § reklamacja usługi czy pozew?Dentysta!. Idąc tym tropem - jak dostaniesz darowiznę uszkodzonego komputera, to też możesz ją .. >>> ani rozmyślić się u dentysty po wyrwaniu zęba..

Czy można zareklamować zęba u dentysty?

Wypadająca plomba.. Niekiedy jednak umowa nie jest wykonana w sposób prawidłowy.. Proteza.reklamacja u stomatologa (plomba) - jaka podstawa prawna - forum Bezpłatne porady prawne - dyskusja Mam prośbę o pomoc.. GRUPA PTWP O nas Relacje inwestorskie Konferencje Portale Newslettery Czasopisma Sklep wydawniczy Reklama Kontakt z redakcją Korzystanie z serwisu Polityka .. Coraz więcej dentystów udziela swoim pacjentom gwarancji na leczenie stomatologiczne (np. wypełnienia, protezy, licówki czy korony).. Wyszlo to przy pionowym .Podobne wątki na Forum Prawnym: Wątek § Wizyta u dentysty (odpowiedzi: 1) Dzień dobry, jak reklamować wizytę u dentysty?. Po wizycie u stomatologa, możesz być niezadowolony, albo nadal odczuwać ból.. Dodatkowo protezy częściowe dzielimy na osiadające .Ale to reklamacja, a nie rozwiązanie umowy.. Nad dodatek wyczytałam na ich stronie, że wybielanie polega na trzykrotnym (po 15 minut) nałożeniu specjalnego żelu na zęby oraz naświetleniu go lampą Beyond.1.. Korzystałeś z usługi stomatologicznej.. Przeglądaj nasze posty wybierając interesującą cię kategorię.. 1 Aparat ruchomy jednoszczękowy (fot. Alic31 odpisał Alic31 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci.. Protezy całkowite stosowane są w przypadku, gdy w jamie ustnej nie ma żadnych zębów własnych pacjenta ani implantów, a protezy częściowe, gdy zęby/implanty są obecne.. Zależało mi na tym żeby nie musieć stosować czekoś co chwile - bo w pracy nie ma bardzo możliwości.. Novumdent Specjalistyczne Centrum StomatologiczneLekarz dentysta obowiązek kształcenia ustawicznego może wypełniać także w formie kursów on-line obejmujących: interaktywne wykłady, forum dyskusyjne i serwisy informacyjne.. Ząb przestał boleć, ale po krótkim okresie wypadła plomba.. Możesz się zarejestrować aby tworzyć nowe wpisy.. Do góry .. Pan doktor był zły i powiedział żebym poszukała sobie innego dentysty.. Reklamacji produktów spożywczych dokonujemy bezpośrednio u sprzedawcy, u którego kupiliśmy towar.. Składamy ją w ciągu trzech dni od daty sprzedaży .Przedmiotem skargi może być niewłaściwe postępowanie personelu medycznego przychodni lub szpitala, w zakresie udzielania świadczeń opieki zdrowotnej, na podstawie umowy zawartej z wojewódzkim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia.Wypadanie plomb to stosunkowo powszechny problem, niemal każdy ma za sobą przynajmniej jeden taki wypadek.. Nie wiedziałam gdzie mam iść i poprosiłam go żeby zrobił mi zęby takie o jakie prosiłam.. Wówczas konsumentowi przysługuje prawo do reklamacji.Forum Logowanie » ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.